Menu
Your Cart

Hazır Tanıtım Şablonları

Süre: 32 sn.Foto/Video sayısı : --Yazı alanı sayısı:  9 yazı alanı + İsimler veya firma isim,web adresi + logoSevgililr günü temalı şablonumuzda müzik  fiyata dahildir.Belirtilen yazı alanlarına gelecek yazılarınızı görsellerinizi göndermeyi unutmayınız.Yazılarda renk ve fontlar değişeb..
99,00TL
Süre: 18 sn.Foto/Video sayısı :10Yazı alanı sayısı: 9 yazı alanı+ web adresi ve logo+ sosyal medya hesap isimleriÖzel kullanım alanına sahip şablonumuz ile yeme içme alanındaki v.b. tanıtımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.Tüm yazılar değişebilir,yazılarınızı ve sıra/yer bilgilerini gönderiniz.Müzi..
149,00TL
Süre: 15 sn.Foto/Video sayısı : --Yazı alanı sayısı:  3 yazı alanı + web adresi + logoSevgililer günü temalı şablonumuzda müzik  fiyata dahildir.Belirtilen yazı alanlarına gelecek yazılarınızı görsellerinizi göndermeyi unutmayınız.Yazılarda renk ve fontlar değişebilmektedir.Teslim süres..
99,00TL
Hazır Tanıtım-010901 Moda-Giyim-Aksesuar
En Çok Satan
Süre: 18 sn. Foto/Video sayısı : 4 Yazı alanı sayısı: 6 yazı alanıGenel kullanım alanına sahip şablonumuzun örneğinde gördüğünüz gibi ürün veya mağaza tanıtımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.Yazılarda farklı font ve renk tercih edilebilir.Tüm yazılar değişebilir, yazılarınızı ve sıra/yer bilgileri..
99,00TL
Süre: 37 sn. Foto/Video sayısı : 8Yazı alanı sayısı: 6 yazı alanı+ Logo ve web adresiGenel kullanım alanına sahip şablonumuzun örneğinde gördüğünüz gibi ürün veya mağaza tanıtımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.Yazılarda farklı font ve renk tercih edilebilir.Tüm yazılar değişebilir, yazılarınızı ve ..
149,00TL
Süre: 1dak. 12sn. Foto/Video sayısı : 12Yazı alanı sayısı: 9 yazı alanı+ Logo ve web adresiGenel kullanım alanına sahip şablonumuzun örneğinde gördüğünüz gibi ürün veya mağaza tanıtımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.Yazılarda farklı font ve renk tercih edilebilir.Tüm yazılar değişebilir, yazılarını..
199,00TL
Süre: 33 sn.Foto/Video sayısı :13Yazı alanı sayısı: 13 yazı alanı+ web adresi ve logoGenel kullanım alanına sahip şablonumuzu ürün tanıtımlarında kullanabilirsiniz.Yazılarda farklı renk tercih edilebilir.Tüm yazılar değişebilir,yazılarınızı ve sıra/yer bilgilerini gönderiniz.Müzik  fiyata dah..
119,00TL
Süre: 9 sn. Foto/Video sayısı : 6Yazı alanı sayısı: 4 yazı alanı+ web adresi ve logoİntro olarak kullanabileceğiniz şablonumuzun çizgi renkleri ve yazı renkleri değişebilmekte istediğiniz rengi tercih edebilmektesiniz.Müzik  fiyata dahildir.Kullanılan görseller örnektir,şablona dahil değildi..
120,00TL
Süre: 48 sn. Foto/Video sayısı : 6Yazı alanı sayısı: 13 yazı alanı+ Etkinlik ismi+ web sitesi adresi+ Sosyal medya hesap ismi+ Varsa sponsor logoları veya isimleri Etkinlik-Parti temalı şablonumuzda müzik  fiyata dahildir.Belirtilen yazı alanlarına gelecek yazılarınızı ve görsellerinizi ..
89,00TL
Süre: 28 sn.Foto/Video sayısı 9Yazı alanı sayısı: 11+ İsminiz+ web adresi veya sloganSağlık sektörü İntro jenerik olarak kullanabileceğiniz şablonumuzun  yazı renkleri değişebilmekte istediğiniz rengi tercih edebilmektesiniz.Müzik  fiyata dahildir.Kullanılan görseller örnektir,şablona da..
109,00TL
Süre: 10 sn.Foto/Video sayısı 15Yazı alanı sayısı: 14 İntro olarak kullanabileceğiniz şablonumuzun yazı renkleri değişebilmekte istediğiniz rengi tercih edebilmektesiniz.Müzik  fiyata dahildir.Kullanılan görseller örnektir,şablona dahil değildir. Web adresinizi yazmayı unutmayınız. ..
150,00TL
Süre: 51sn. Foto/Video sayısı : 24Yazı alanı sayısı: 36 yazı alanı+ Logo ve web adresiModa-Fashion- kullanım alanına sahip şablonumuzun örneğinde gördüğünüz gibi ürün veya mağaza tanıtımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.Yazılarda farklı font ve renk tercih edilebilir.Tüm yazılar değişebilir,yazıl..
249,00TL
Süre: 13 sn.Foto/Video sayısı :---Yazı alanı sayısı: 3 yazı alanı+  logoCafe tanıtımı için harika bir şablon,Yazılarda farklı font ve renk tercih edilebilir.Tüm yazılar değişebilir,yazılarınızı ve sıra/yer bilgilerini gönderiniz.Müzik  fiyata dahildir.Kullanılan görseller şablona dahild..
99,00TL
Süre: 13 sn.Foto/Video sayısı :---Yazı alanı sayısı: 3 yazı alanı+  logoCafe tanıtımı için harika bir şablon,Yazılarda farklı font ve renk tercih edilebilir.Tüm yazılar değişebilir,yazılarınızı ve sıra/yer bilgilerini gönderiniz.Müzik  fiyata dahildir.Kullanılan görseller şablona dahild..
99,00TL
Süre: 32sn. Foto/Video sayısı : 21Yazı alanı sayısı: 18 yazı alanı+ Logo ve web adresiFitness-Fashion kullanım alanına sahip şablonumuzun örneğinde gördüğünüz gibi ürün veya mağaza tanıtımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yazılarda farklı font ve renk tercih edilebilir. Tüm yazılar değişebilir, yaz..
249,00TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 29 (2 Sayfa)