Menu
Your Cart

Hakkımızda


Merhaba ben Mustafa Çetin, TV sektörüne 1992 yılında başladım, uzun yıllar Show TV de çalıştım. 2013 yılında Show TV den ayrılarak, 2 ortak kafadar Biz Produksiyon LTD. şirketini kurduk. TV projelerimize ve diğer prodüksiyonlarımıza TVS AŞ. İle birlikte TVS stüdyolarında devam etmekteyiz… 2016 yılında,eşimin fotoğrafa duyduğu ilgi merak ve çalışmalarından dolayı Beylikdüzü ilçesinde Şado Stüdyo markasıyla bir fotoğraf stüdyosu açtık.Burada tüm fotoğrafçılık hizmetlerinin yanı sıra,kurumsal kimlik çalışmaları,tanıtım filmleri,video çekim hizmetleri verilmektedir. Tanıtım filimleri ile ilgili yapılan çalışmalardan sonra genel aldığımız yorumlar şu şekilde oluyordu;

  • Aslında yıl içerisinde daha çok tanıtıma ihtiyaç duyuyoruz.
  • Yeni ürünlerimizi anlatabilmek için tekrar bir tanıtım filmi yaptırmamız lazım ama bütçe ayıramıyoruz.
  • Daha uygun bütçeli neler yapılabilir gibi…

Tüm bunları göz önünde bulundurarak,ihtiyaçları profesyonelce çözüp,ekonomik olarakta çok uygun fiyatlarla hizmet verebilecek bu projemizi hayata geçirme kararı aldık.

Hazirtanitim.com ekonomik olarak uygun çözümler sunarken, sizlere özel filmler, videolar hazırlamak için geniş bir kadro ve ekipmanı da içinde barındırmaktadır. Zaman içerisinde bu projeye olan ilgiyi dahada arttırabilmenin yolunun, siz değerli kullanıcıların geri dönüşlerini ve taleplerini iyi anlamaktan geçtiğinin farkındayız. Bu nedenle en iyiyi, en yeniyi sizlere sunabilmek için keyifle çalışacağız.